فروش پارچه بیمارستانی
خانه / پارچه یکبار مصرف بیمارستانی / لیست قیمت پارچه گان و شان یکبار مصرف بیمارستانی

لیست قیمت پارچه گان و شان یکبار مصرف بیمارستانی

قیمت پارچه یکبار مصرف بیمارستانی را اگر بصورت لیستی آماده داشته در خریدهای خود راحت تر می باشید. این پارچه در دوخت گان و شان نیز کاربرد دارد.

باتوجه به نوسانات قیمتی که در زمینه کلیه پارچه های بیمارستانی و پارچه یکبار مصرف وجود دارد، در زمان خرید قبل از ثبت سفارش می توانید برای اطلاع دقیق از لیست، تماسی با کارشناسان فروش بگیرید.

قیمت یکبار مصرف

افرادی که خواهان خرید کالا و محصولات مورد نیاز خود هستند، اگر لیستی از قیمت محصولات مورد نیازشان را داشته باشند راحت تر می توانند برای آن خرید تصمیم گیری نمایند.
این که حجم خرید خود را تا چه میزان باید انتخاب کنند و در برابر هزینه مصرفی چقدر از آن کالای مدنظر را قادر به خریداری هستند.
نمایندگی هایی که امروزه وجود داشته و فروش انواع پارچه را انجام داده، همگی برای خرید در زمان مراجعه به آن ها باید بصورت نقد هزینه را پرداخت کرد.
برخی فروشگاه ها هم که آشنا با مشتریان خود بوده، قادر به دریافت چک از مراجعه کنندگان خود هستند، البته مشتریان آشنا و افرادی که حداقل خریدهای خوبی را داشته اند.
این قبیل مراکز که اقدام به دریافت چک یا شرایط از مشتریانشان می نمایند، سودهایی در نظر می گیرند که اغلب برای پرداخت های طولانی و دراز مدت و بیشتر از ۱ ماه برای آن ها اعمال می گردد.

توصیه کارشناسان و مراکز فروش به مراجعه کنندگان در زمان خرید، تسویه نقدی می باشد، زیرا می دانند که سود تولیدی ها و افرادی که به آن ها مراجعه می کنند اندک و ناچیز بوده و در صورت پرداخت سودی هم به کارخانه دارها ولو ناچیز، درامد آن چنانی برایشان نمی ماند و بهتر است کلیه خریداران، خریدهای خود را بصورت نقدی پرداخت کنند تا قابلیت رقابت با خیاطان و رقبای خود را داشته باشند.
موضوع سود اندک در مورد افرادی که تولیدی دارند و خرید انواع پارچه بیمارستانی را انجام می دهند، حائز اهمیت تر بوده و ملموس تر می باشد.
درست است که تیراژ سفارش برای دوزنده ها و تولیدی های طرف قرارداد با بیمارستان ها بالا بوده، اما همان طور که اگر پای صحبتشان بنشینید متوجه خواهید شد که با سودهای خیلی اندک، البسه و وسایل مورد نیاز مراکز درمانی را می دوزند و در اختیار بیمارستان ها قرار می دهند.

انواع پارچه مورد نیاز تولیدی لباس بیمار

به دلیل این که بانوان زیادی تمایل دارند که شغلی داشته باشند و خود درآمد کسب کنند، خانم ها خود اقدام به تاسیس تولیدی می کنند.
در این تولیدی ها، تعدادی چرخ قرار داده شده و تعدادی نیز بعنوان خیاط اعم از چرخکار و برشکار و دوزنده، فعالیت می کنند.
دامنه فعالیت تولیدی های البسه و وسایل بسیار گسترده بوده و محدود به یک یا دو نوع لباس نمی باشد.
بانوان زیادی هم در زمینه دوخت و دوز لباس بیمار در تولیدی ها و حتی منازلشان مشغول به کار هستند.
اگر دامنه فعالیت تولیدی ها محدود گردد و به دوخت لباس بیمار آن ها تنها بسنده کنند، انواع پارچه مورد نیازشان را باید از بین پارچه های بیمارستانی ذیل انتخاب نمایند:

 • پارچه تترون بیمارستانی
 • پارچه فلامنت بیمارستانی
 • پارچه فلامنت پنبه بیمارستانی
 • پارچه اسپان باند بیمارستانی

این که چه پارچه ای مورد نیاز تولیدی ها برای دوخت لباس بیمار است، تصمیم نهایی اش را خود آن مرکز درمانی می گیرد و باید نماینده خرید بیمارستان ها مشخص نماید از چه پارچه ای، لباس بیمار طراحی و دوخته شود.

برای برخی مراکز خصوصی نظیر مراکز ترک اعتیاد یا کلینیک های جراحی خصوصی و…. نیز امکان استفاده از پارچه ترگال بیمارستانی برای دوخت لباس بیمار و مراجعه کنندگانی وجود دارد که می خواهند طول درمان خود تا زمان بهبودی را در آن جا، سپری کنند و بگذرانند.

قیمت یکبار مصرف

پارچه لباس یکبار مصرف بیمارستانی

اگر کاندید انتخاب برای دوخت لباس مورد مصرف بیمارستان ها، پارچه یکبار مصرف باشد نوع بیمارستانی اش، صد در صد مورد نیاز است.
قیمت پارچه یکبار مصرف بیمارستانی تحت تاثیر گرماژش است، این در حالی است که از پارچه های با دارا بودن وزن مناسب برای دوخت لباس های مصرفی استفاده خواهد شد.
در واقع گرماژ به معنای وزن پارچه ای است که طول ۱ متر در عرض ۱ متر را دارد.
وزن های مناسب که در نظر گرفته می گردد برای دوخت لباس به قرار ذیل است:

 • گرماژ ۳۵
 • گرماژ ۳۸
 • گرماژ ۴۰
 • وزن ۴۵ گرم
 • ۵۰ گرم

که استفاده اژ گرماژ اولی و دومی یعنی ۳۵ و ۳۸ گرم در دوخت لباس، بسیار زیادتر و فراوان تر می باشد.

ویژگی مشترک پارچه های یکبار مصرف مناسب دوخت لباس:

ویژگی مشترک پارچه های یکبار مصرف مناسب دوخت لباس:

آن چیزی که در مورد وزن های اشاره شده از پارچه های یکبار مصرف در خطوط بالایی بخوبی قابل مشاهده بوده این است که هیچ کدام از این گرماژها، نازک نبوده و منجر به دوخت لباس های بدن و تن نما نخواهد شد، چنانچه برای دوخت وسایل همانند روبالشتی و روتختی و دیگر وسایل، موضوع بدن نما بودن یا نبودن دیگر مهم نبوده و مطرح نمی باشد و می توان از هر وزنی از این پارچه ها استفاده نمود.

قیمت یکبار مصرف

پارچه گان یکبار مصرف

مسلما کلمه گان را در کنار شان تا به امروز شنیده اید.
گان و شان هر دو به لباس های دوخته شده و مورد مصرف در بیمارستان ها و مراکز درمانی، گفته می شود.
پارچه شان، پارچه ای است که برای دوخت لباس بیمار به کار می رود، آن هم بیمارانی که در اتاق عمل مورد اعمال جراحی های سرپایی و طولانی قرار گرفته اند.
اما پارچه گان، پارچه ای است که برای دوخت لباس جراحان و افرادی که در اتاق عمل فعالیت می کنند به کار می رود، حال ممکن است این افراد جراحان باشد یا دستیارشان یا متخصصان بیهوشی و….

به دلیل کاربرد گان بیشتر در اتاق عمل و استفاده در جراحی های پیچیده و حساس، نیاز به استریل کردن دارد.
پارچه گان بعد از این که توسط خیاط ها دوخته شد توسط دستگاه های اتو کلاو، استریل خواهد شد تا آماده پوشیدن جراحان و پزشکان باشد.

بیشتر پارچه گان را از بین انواع پارچه بیمارستانی از یکبار مصرف ها با محدوده گرماژ معین، مشخص می کنند، اما این لباس می تواند از پارچه های دیگر نظر ترگال یا کجراه آبژاول هم انتخاب گردد که قابلیت استریل را دارد و در برابر این دستگاه، مقاوم است.

قیمت یکبار مصرف

قیمت پارچه لباس یکبار مصرف بیمارستانی

همان گونه که اشاره شد پارامتری که بیشتر از بقیه، قیمت پارچه یکبار مصرف بیمارستانی را تحت شعاع قرار می دهد، گرماژ و وزنش خواهد بود.
شاخصه های دیگری همانند عرض و رنگ نیز بی تاثیر بر روی قیمت این پارچه ها نبوده، اما اثر گذاری کمتری را دارند.
قیمت لباس های دوخته شده و آماده را شرکت ها و خیاطان براساس قیمت پارچه مورد مصرفی، تعیین می کنند.
انتخاب وزن بالاتر موجب می گردد که قیمت تمام شده لباس یکبار مصرف، بیشتر در بیاید.
انتخاب پارچه هم با گرماژ پایین تر موجب تعیین قیمت لباس های دوخته شده با قیمت نزولی تر خواهد شد.

قیمت پارچه یکبار مصرف

قیمت پارچه پک بیمارستانی

افرادی که در بیمارستان بوده و مسئول خرید هستند، در صورت نیاز به لباس های آماده، سفارش دوختش را در پک ها می دهند.
پک هایی که به قرار ذیل است:

 • لباس جراح
 • لباس بیمار
 • روتختی
 • کلاه
 • ماسک
 • پیش بند
 • زیرانداز
 • کاور کفش

با سرچ تولیدی ها و شرکت های موجود و پیدا کردن شماره تماس، می توان به آسانی از قیمت پک های مورد استفاده در بیمارستان ها و البته کلیه وسایل بصورت جز به جر هم باخبر شد.

به سایت امتیاز داده و ما را خشنود سازید.
درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 5 (4 امتیاز)
جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش شرکت های زنجيره ای تولید انواع پارچه های بيمارستانی :
معصومه يوسفی (مهندس نساجی)
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09125814216
پاسخگويی تلگرام: 09371551600
کانال تلگرام: parchehyousefi@
پست الکترونیکی: parcheh.yousefi@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش پارچه یکبار مصرف

نمایندگی فروش پارچه یکبار مصرف بیمارستانی با بهترین کیفیت

فروش پارچه یکبار مصرف بیمارستانی در نمایندگی های موجود که فعالیت خود را در این …

کانال تلگرام اینستاگرام